XIV. Országos Lubik Imre Trombitaverseny
Területi válogató
Sümeg, 2017. október 13.

Hégely Márton II. korcsoportos  versenyző az országos döntőbe jutott.
Felkészítő tanára: Uher Bertalan
Zongorakísérő: Győrfi Judit

 

V. Nemzetközi Bartók Béla Zeneiskolai Zongoraverseny
Válogató

Csilinkó Eszter és Szilágyi Adél a döntőbe jutott.
Felkészítőtanáruk: Szalontai Árpádné

 

Veszprém Megyei Négykezes Találkozó

Tapolca, 2017. november 15.

  1. Korcsoport – Kiemelt ARANY: Csilinkó Eszter Mária, Szilágyi Adél

Felkészítő tanár: Szalontai Árpádné

2. Korcsoport – Kiemelt ARANY: Kovács Botond Bence, Hordós Bence

Felkészítő tanár: Antal Anita, Szalontai Árpádné

2. Korcsoport – Kiemelt ARANY:Molnár Barbara, Molnár Bálint

Felkészítő tanár: Nincz Erzsébet

3. Korcsoport – Kiemelt ARANY – Mezőny legjobb párosa:Salamon Blanka,Szerdahelyi Panna

Felkészítő tanár: Antal Anita,S zalontai Árpádné 

Tanári különdíj:

Antal Anita

Szalontai Árpádné

 

XIV. Országos Lubik Imre Trombitaverseny
Zalaegerszeg, 2017.11.16-19.
 
II. korcsoport
Hégely Márton különdíj
felkészítőtanár: Uher Bertalan
Zongorakísérő: Győrfi Judit
 
 
II. Balatoni Szolfézsverseny
Balatonalmádi, 2017.11.22.

Eredmények:

1. korcsoport (szolfézs 2. osztály)

Csertán Péter EZÜST

Kohár Hanga BRONZ

Kövesi Réka EZÜST

Vajda Anna Csenge EZÜST

2. korcsoport (szolfézs 3. osztály)

Nagy Virág BRONZ

Bögi Eszter EZÜST

Farkas Júlia EZÜST

Horváth Magdolna EZÜST

Offenbecker Lilien EZÜST

Takács Luca ARANY

3. korcsoport (szolfézs 4. osztály)

Csertán Anna EZÜST

4. korcsoport (szolfézs 5. osztály)

Bácsi Johanna EZÜST

Érsek Titusz EZÜST

Sipos Luca EZÜST

Varga Dominika EZÜST

Horváth Gergő ARANY

Saracevic Noel ARANy

5. korcsoport (szolfézs 6. osztály)

Brotscholl Adél EZÜST

Gaál Gabriella Ráhel ARANY

Véh Fanni ARANY

Felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes

6. korcsoport (szolfézs 3. osztály)

Petrik András ARANY

Felkészítő tanár: Mozsdényiné Paray Mária

 

XV. Veszprémi Regionális Trombitaverseny
2017. december 6.

II. korcsoport

Hégely Márton - Arany

Felkészítőtanár: Uher Bertalan
Zongorakísérő: Győrfi Judit