XVI. Veszprém Megyei Zeneiskolai Négykezes Találkozó
Tapolca, 2019. november 13.

I. korcsoport:

Szücs Emese-Papp Emma Kiemelt Arany
felkészítőtanárok: Antal Anita és Szalontai Árpádné

Szücs Kenéz-Csertán Péter Kiemelt Arany
felkészítőtanárok: Antal Anita és Szalontai Árpádné

Vasváry Janka-Tórh Zolna Arany
felkészítőtanárok: Békei Natália és Mátyusné Csonka Ágnes

Kristóf Luca-Veres Szofi Arany
felkészítőtanárok: Onoferné Kecskés Judit és Mátyusné Csonka Ágnes

II. korcsoport:

Csillinkó Eszter-Szilágyi Adél Kiemelt Arany
felkészítőtanár: Szalontai Árpádné

III. korcsoport:

Kovács Botond Bence-Hordós Bence Kiemelt Arany
felkészítőtanárok: Antal Anita és Szalontai Árpádné

 

XVII. Veszprémi Regionális Trombitaverseny
Veszprém, 2019. december 04.

III. korcsoport
Hégely Márton Arany
Felkészítő tanár: Uher Bertalan
Zongorakísérő: Győrfi Judit

 

XVIII. Sistrum Zenei Versenyek

Oboa- és fagottverseny

Szombathely, 2020. január 28.

Oboa

Bierbaum Eszter             bronz fokozat

felkészítő tanára: Szemes Zsuzsanna

Horváth Kitti      ezüst fokozat

felkészítő tanára: Szemes Zsuzsanna

Csertán Anna    arany fokozat

felkészítő tanára: Pintér József Sándor

Fagott

Heizer Alíz          ezüst fokozat

felkészítő tanára: Fátrai Gabriella

Zongorakísérő: Onoferné Kecskés Judit 

 

Balaton körüli megyék IX. Vonóstalálkozója

Siófok, 2020. január 31.

 

Név                                         Felkészítő tanár                         Eredmény

Foltán Zsombor 4. A                 Hornung Klára                            ARANY FOKOZAT

Bojnécz Eszter 3. B                    Gál Csilla                                       2. HELYEZÉS

Rácz Róza 3. B                             Bendik Ágota                               3. HELYEZÉS

Répásy Márton 6. B                  Gál Csilla                                       3. HELYEZÉS

Gaál Gabriella 8. B                     Bendik Ágota                               ELISMERŐ OKLEVÉL

Gaál Sára 10. B                           Bendik Ágota                               ELISMERŐ OKLEVÉL

Simon Ágnes 10. B                    Fűke Ákos                                     3. HELYEZÉS

Varga Zsófia 10. B                      Fűke Ákos                                     3. HELYEZÉS

Meh Oxana zongorakísérői különdíj

 

XVIII. Sistrum Hegedűverseny

Szombathely, 2020. február 18.

Név                                          Felkészítő tanár                         Eredmény

Kovács Rebeka                         Gál Csilla                                       EZÜST FOKOZAT

Vajda Anna Csenge                   Gál Csilla                                       EZÜST FOKOZAT